Číslo účtu: 199677376/0300
Úterý 28. 9. 2021 Podzim. Měsíc ubývá.   V novu bude 6. 10. 2021
Pravidla a přihlašování
Aktuality
Životospráva
Zdravá společnost
Silné myšlenky
Nejméně čtené
Nejčtenější
Ankety
Zdravá zahrada
Poradna
Intimnosti
Léčivky 


Zajímavé linky

Výhodou Internetu je svoboda slova. Nevýhodou je fakt, že svobodné myšlenky poskytované v Internetu často zůstanou nepovšimnuty, neboť veřejnost je v nepřehledném informačním labyrintu nenajde. Webová stránka začne svobodně sdělovat svobodné myšlenky, teprve když ji někdo navštíví. A proto vznikla tato rubrika, aby upozorňovala na zajímavé webové stránky. Záměr se ale podaří, teprve až někdo navštíví tuto stránku.

V Internetu často nacházíme zajímavá místa, o nichž ostatní lidé nevědí

Informace na této stránce jsou doplňovány z laskavé iniciativy čtenářstva Životosprávy.cz. Všichni, již se toulají v Internetu, objeví čas od času informační prostor, o nějž by se rádi podělili s ostatními připojenými. Pakliže jste nějaký zajímavý web již objevili, podělte se s ostatními právě teď a právě tady.

Objevili jste web, o němž si myslíte, že by zde neměl chybět? Pak vás prosíme, otevřete odesílací formulář a drahocenný link neboli webovou adresu nám zašlete, včetně stručného popisu. Link urychleně prověříme a přidáme k ostatním. Děkujeme za spolupráci!

Formulář pro odeslání linku

http://www

Stručný popis, co se na uvedené adrese nalézá.

Seznam zajímavých linků

http://www.intimnosti.cz

Sex bývá považován za něco známého, čím je třeba se zabývat dvakrát týdně, a vyřízeno. Tento web odkrývá nová poznání. Sexualita je ve skutečnosti energetická komunikace, jež se uskutečňuje dvacet čtyři hodiny denně. Žena a muž jsou jako noc a den, trvale spolu spojeni a hluboce v sobě zaklesnuti, svými energiemi a informacemi neustále přecházejí jeden do druhého.

http://www.lecivky.cz

Tento web poskytuje informace o vlastnostech rostlin, živočichů a minerálních látek. Zejména si všímá jejich léčivé, ale též dietetické účinnosti na lidský organismus. Systematicky podává dosud málo rozšířené poznatky tradiční čínské medicíny z oblasti přírodních léčiv.

http://www.tcm.cz

Centrum tradiční čínské medicíny je v ČR nejvýznamnější institucí v oboru TČM. Na webu se nacházejí informace o činnosti, rady a poučení, odborné články a další zajímavosti.

http://www.padmafarm.org

Ekologický statek Padmafarma se nachází v Bělé u Jevíčka, v okrese Moravská Třebová. Jsou zde pořádány zajímavé akce z oblasti ekologie, duchovních nauk, muzikoterapie apod. Program je skvělou ukázkou, jak lze úspěšně čelit konzumnímu způsobu života.


Ptačí budky
V zahradách, v nichž nežijí a nezpívají ptáci, je něco v nepořádku. Pravděpodobně tam panují pro ptáky nepříznivé podmínky. V takových zahradách jsou potom podmínky hodně příznivé pro život hmyzích škůdců. Co s tím? Někdy postačí rozvěsit na stromy ptačí budky.
Společný život v zahradě
Kouzlo zahrad jistě nespočívá jen v rostlinné výrobě. Do zahrad chodíme také odpočívat, těšit se životem vprostřed zeleně, zkrátka vracíme se do přírody, z níž jsme vyšli. Skutečnou živou přírodu však nalezneme jen v takové zahradě, v níž nebudeme žít sami.

 


Kontaktní adresa: centos.cz. Mobil: 777986391. Skype: vladimir777986391. Další publikování nebo
jiné šíření zde poskytovaných textů je bez písemného souhlasu vlastníků autorských práv zakázáno.
© CAŽ, o.p.s., autorky a autoři článků, 2006-2011. Nezávislé sledování návštěvnosti: