Číslo účtu: 199677376/0300
Neděle 1. 8. 2021 Léto. Měsíc ubývá.   V novu bude 8. 8. 2021
Pravidla a přihlašování
Aktuality
Životospráva
Zdravá společnost
Silné myšlenky
Nejméně čtené
Nejčtenější
Ankety
Zdravá zahrada
Poradna
Intimnosti
Léčivky 
Životosprávný klub -> AktualityVýživa, sex a zdraví

Ptejme se vlastního rozumu, který je přirozeným nástrojem k rozpoznání pravdy. Proč se lidé stávají vegetariány, vegany, fruitariány, makrobiotiky či vitariány? Proč propadají anorexii, bulimii či orthorexii? Proč jsme rok od roku více nemocní? Proč je každý desátý člověk diabetik? Je sex neškodná zábava, kterou můžeme provozovat, kdy nás napadne? Proč se intimní vztahy často hroutí a rozpadají? Poznání pravdy umožní vyhnout se životosprávným chybám s útrpnými následky.

Čas, místo a další podrobnosti

Seminář se koná ve dnech 13. až 15. 6. 2008 v rekreačním zařízení Vranice, dva kilometry od obce Nové Vsi u Jarošova, jež se nachází na Litomyšlsku. Cílem cesty pro vyhledání v jízdních řádech je Nová Ves u Jarošova. Potom pohodlnou cestou dva kilometry pěšky.

Zahájení v pátek večeří v 17.00 h. Možno ale přijíždět už od 12.00 h, pomáhat s přípravami nebo se občerstvit v tamější krásné přírodě. Ukončení v neděli obědem ve 13.00 h. Rozloučení a odjezd mezi 14.00 až 15.00 h.

Denně tři kompletní jídla. Sešit na poznámky, tužku, spacák, přezůvky a cvičební oděv s sebou. Kdo přijede autem nebo má velký bágl a silné nohy, nechť s sebou vezme také starší deku na cvičení. Přihlášky a veškeré další informace telefonem nebo e-mailem.

Cena semináře

Cena semináře činí 1 100 Kč za osobu (nocleh, strava, program). Povinnou zálohu 500 Kč je třeba odeslat na účet 199677376 / 0300. Doplatek 600 Kč zaplatit na místě. Zájemcům, kteří mají možnost zahrnout seminář do svých podnikatelských nákladů, lze vystavit fakturu. Pořádající subjekt Centrum adaptační životosprávy, o. p. s., není přihlášen k DPH.

Platbu převáděnou na náš účet nutno označit libovolným variabilním symbolem a následně nám e-mailem sdělit jméno účastnice nebo účastníka, variabilní symbol a výši odeslané částky. E-mail odeslat na adresu: centrum(z)zivotosprava(t)cz.

Jakmile identifikujeme platbu zálohy na účtě, okamžitě odešleme potvrzující e-mail, že jsme zálohu obdrželi. Od toho okamžiku je místo v semináři napevno rezervováno.

Pro přítelkyně a přátele ze Slovenska

Kdo se rozhodne přijet ze Slovenska, případně z jiného zahraničí, tomu umožníme výjimku. Posílání peněz bankovními převody ze zahraničí je komplikované. Proto po zkušenostech z minulosti umožníme závaznou dohodu e-mailovou poštou, přičemž platba bude provedena až na místě ve Vranicích.

Jak se dostat na místo?

Cílem cesty pro veřejnou dopravu je obec Nová Ves u Jarošova, jež se nachází 17 km západojihozápadně od Litomyšle. V obci je třeba se zeptat na cestu do osady Vranice, kde se nachází rekreační středisko, resp. turistická ubytovna TJ Jiskry Litomyšl. Cesta je dlouhá 2 km a bude označena provizorními ukazateli. Autem lze dojet až na místo.

Těšíme se na setkání!

Lenka Volmová
Vladimír Volma

Kontakty:
Telefon: 469 319 538
E-mail: centrum@zivotosprava.cz
Číslo účtu: 199677376 / 0300

Leták k veřejnému šíření se nachází TADY! Prosíme osoby nám blízké a přátelsky nakloněné, aby leták vytiskly a rozšířily na viditelných místech, např. ve školách, čajovnách, klubech, čekárnách, prodejnách zdravých potravin ap.

Fotka objektu ve Vranicích je k nahlédnutí ZDE!

Obrázky z říjnového semináře 2007

Třicet lidí u patnácti stolů

Večer u táborového ohně v krbu

Zatěžkávací zkouška lávky ve Vranicích4. 5. 2008 Čtenost: 6157 Rubrika: Aktuality


Ptačí budky
V zahradách, v nichž nežijí a nezpívají ptáci, je něco v nepořádku. Pravděpodobně tam panují pro ptáky nepříznivé podmínky. V takových zahradách jsou potom podmínky hodně příznivé pro život hmyzích škůdců. Co s tím? Někdy postačí rozvěsit na stromy ptačí budky.
Společný život v zahradě
Kouzlo zahrad jistě nespočívá jen v rostlinné výrobě. Do zahrad chodíme také odpočívat, těšit se životem vprostřed zeleně, zkrátka vracíme se do přírody, z níž jsme vyšli. Skutečnou živou přírodu však nalezneme jen v takové zahradě, v níž nebudeme žít sami.

 


Kontaktní adresa: centos.cz. Mobil: 777986391. Skype: vladimir777986391. Další publikování nebo
jiné šíření zde poskytovaných textů je bez písemného souhlasu vlastníků autorských práv zakázáno.
© CAŽ, o.p.s., autorky a autoři článků, 2006-2011. Nezávislé sledování návštěvnosti: